Evropa

PDFTisk

FODELE BEACH & WATERPARK HOLIDAY RESORT 5*

Resort je situován v kopci nad malebnou zátokou Fodele, asi 3,5 km od stejnojmenné vesničky a 25 km západně od Heraklionu. Skládá se z hlavní budovy a jednotlivých menších jednopatrových budov, ve kterých se nachází vždy jen několik pokojů (většinou 4 v přízemí a 4 v patře). Nabízí krásný výhled na pláž a zátoku Fodele.
Popis produktu

Popis hotelu

 

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, hlavní all inclusive bufetová restaurace, 2 restaurace a la carte, hlavní bar, snack bar, bar u bazénu, bar na pláži a bar v akvaparku, venkovní bazény s dětskými brouzdališti, slunečníky a lehátka u bazénů zdarma, dětský klub, fitness centrum, spa, stolní tenis, tenisové kurty, minigolf, minifotbal, basketbal, lukostřelba, akvapark, amfiteátr a animační programy. Internetové připojení je k dispozici za příplatek. Vzhledem k tomu, že hotel se rozprostírá v poměrně prudkém svahu, je pohyb v prostorách resortu usnadňován golfovými vozítky, obsluhovanými zaměstnanci hotelu. Do akvaparku, který je na samém vrcholku svahu, jezdí v pravidelných intervalech zdarma vláček.

 

Ubytování

Přízemní pokoje mají přímý vstup posuvnými prosklenými dveřmi na předzahrádku s malou terasou, která disponuje zahradním stolkem. Pokoje v patře disponují balkonem. V pokojích je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC, vysoušečem vlasů. Dále je zde klimatizace, TV/SAT, telefon, trezor (za příplatek), rádio, chladnička s minibarem.

 

Stravování

Služby all inklusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře) v hlavní restauraci, občerstvení (káva, čaj, moučníky, sendviče, hot dog, pizza apod.) během dne, neomezenou konzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby a vybraných značkových nápojů v době od 10.00 do 23.00. Po 23.00 jsou alkoholické nápoje za příplatek.

 

Pláž

Pláž je písčitá s oblázky s přímým vstupem z hotelových prostor. Lehátka a slunečníky jsou na pláži v dostatečném množství a jsou pro hotelové hosty zdarma. Na pláži je centrum vodních a plážových sportů, malé hřiště pro děti a lukostřelba, dále je zde hotelový plážový bar s neomezenou konzumací soft drinků a kávy z automatu, a piva z pípy, k jídlu je k dispozici ovoce a sendviče a ovoce.  Vstup do moře je pozvolný, ve vodě je asi metr široký pás kamínků, za ním už je dno písčité. Vhodné jsou boty do vody. 

 

Akvapark

Akvapark je otevřen v době od 10.30 do 18.00 a je pro hotelové hosty zdarma. Je zde 3 tobogány (z toho 2 určené pro použití velkého nafukovacího kola, kterých je zde k dispozici dostatek), 3 rychlostní skluzavky, 1 malý tobogán pro děti a dále skluzavky pro nejmenší v dětském brouzdališti). Dále je zde několik bazénů, dětské brouzdaliště, sprchy, toalety a bar s neomezenou konzumací nealkoholických nápojů, snacků, ovoce a zmrzliny. V akvaparku je zakázána konzumace alkoholických nápojů.

 

Náš názor

Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, hosty vyhledávající zábavu a aktivní odpočinek. Není vhodný pro klidnou dovolenou, handicapované, starší nebo zdravotně omezené hosty

Termíny a ceny

Cena od: 22.900,- Kč / osoba (květen)

Zahrnuje: 

-          Letenku na trase Praha – Heraklion – Praha včetně letištních poplatků kalkulovanou v optimální knihovací třídě

-          Transfer z/na letiště Heraklion

-          7x ubytování s all inclusive v pokoji typu "standard mountain view"

-          Asistenci místního partnera (v angličtině)

 

Cena nezahrnuje:

-          Cestovní pojištění

 

Jsme na