Asie

PDFTisk

ATLANTIS THE PALM 5*, Palm Jumeirah

Luxusní hotelový komplex na umělém ostrově Palm Jumeirah nabízí nepřeberné možnosti jak strávit komfortní dovolenou. Jsou zde totiž restaurace, obchodní galerie, mnoho sportovišť a zábavních podniků. Vzdálenost od letiště v Dubaji je 35 km a od centra města 30 km. Ze všech typů hotelových pokojů je samozřejmě výhled na moře a hotel stojí na nádherné soukromé pláži, dlouhé 1,5 km.
Popis produktu

Popis hotelu

 

Vybavení hotelu

15 restaurací (sushi, orientální, rybí, italská, indická, mexická, libanonská, steak house, arabská atd.), několik barů, diskotéky, 2 velké bazény, dětský bazén, lehátka a slunečníky zdarma, luxusní lázně a salon krásy (sauna, vířivka, masáže, kosmetika, manikůra, pedikůra), fitness centrum, aerobik, vodní gymnastika, vodní pólo, potápěčské centrum, plavání s delfíny, vodní sporty na pláži (loďky, šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, parasailing, motorové čluny, jízda na banánu, šnorchlování), dětský klub Club Rush, tenisové kurty, multifunkční kongresové centrum, směnárna, rozsáhlá nákupní arkáda, aqapark Aquaventure, Ambassador laguna s mořskými živočichy, labyrint akvárií Lost Chambers (65.000 podmořských živočichů, podvodní chodby a hlavně vzrušující krmení žraloků a rejnoků), zátoka delfínů, sportoviště a bezplatný shuttle do vybraných nákupních center v Dubaji

 

Vybavení pokojů

Klimatizace, koupelna (WC, sprcha, vana, koupací pláště, pantofle, vysoušeč vlasů), TV, rádio, telefon, set na kávu a čaj (konzumace zdarma), žehlička, minibar (konzumace za poplatek), wi-fi, balkon nebo terasa. Hotel má několik bezbariérových pokojů. Dětská postýlka a jídelní stolička jsou k dispozici na vyžádání (zdarma). Všechny pokoje mají výhled na moře.

 

Strava

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Další stravování je možné formou polopenze nebo plné penze. Dále je možnost stravování a la carte v mnoha hotelových restauracích.

 

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo před hotelem. Lehátka, slunečníky a osušky jsou pro hotelové hosty zdarma. 

Termíny a ceny

 

 Cena od 69.800,- Kč / osoba / 7 nocí pobytu / snídaně 

 

Cena zahrnuje:

-          Letenku na trase Praha (Mnichov, Vídeň) – Dubaj – Praha

-          Letištní transfer

-          7 x ubytování se snídaní v pokoji typu „deluxe room“

-          Asistenci místního partnera

-          Pojištění CK proti úpadku

Nezahrnuje:

-          Pojištění léčebných výloh v zahraničí

-          Položky neuvedené výše

 

*povinné příplatky

 

 

Jsme na