Amerika

PDFTisk

IBEROSTAR CANCÚN 5*

Výborně vybavený hotel na hlavní hotelové zóně, není jen skvělou volbou pro příjemné strávení dovolené, ale mimo jiné se pyšní také vynikajícím zázemím pro konference, svatby a jiné eventy. Jedná se o jediný hotel v Cancúnu, který má své vlastní 18-ti jamkové golfové hřiště. Vzdálenost hotelu od mezinárodního letiště je asi 15 minut jízdy.
Popis produktu

Popis hotelu

 

Vybavení hotelu

Hlavní bufetová restaurace Antiguo Laguito, 4 další restaurace (El Maguey, Naga Hibachi, La Horma, La Parilla), 6 barů (Las Palmas Lobby Bar, Vertigo Sports Bar, La Perla Swim-Up Bar, Robusto Cigar Bar, Las Olas Terrace Bar, Carey Snack Bar), 7 bazénů, dětský bazén se skluzavkami, dětský klub, minidisco, teens club, programy pro dospělé (karaoke, večerní představení, živá hudba), velmi široká nabídka sportů (tenisové kurty, fitness centrum, 18-ti jamkové golfové hřiště, potápěčské centrum, vodní sporty na pláži, beach volejbal, stolní tenis atd.), wi-fi zdarma pro jeden přístroj na každém pokoji.

 

Vybavení pokojů

Klimatizace, koupelna (WC, vana se sprchou, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, koupelnová kosmetika), TV, set na kávu, minibar, wi-fi, trezor, DVD přehrávač

 

Stravování

All inclusive: snídaně, obědy a večeře v bufetových či a la carte restauracích, neomezené alkoholické a nealkoholické nápoje, celý den občerstvení u bazénu i na terase, aktivity pro dospělé i děti (beach volejbal, živá zábava, aerobik, atd.), katamarány, kajaky, šnorchlování a další nemotorizované vodní sporty, dále posilovna, tenis či stolní tenis.

Za příplatek je hra na golfovém hřišti.

 

Pláž

Nádherná bílá písčitá pláž je přímo před hotelem. Lehátka, slunečníky a osušky jsou hostům k dispozici zdarma

 

Náš názor

Výborný hotel vhodný pro aktivně strávenou dovolenou, skvělý pro rodiny s dětmi. 

Termíny a ceny

Cena od: 48.800,- Kč / osoba

Zahrnuje:

- letenku na trase Praha (Vídeň, Mnichov ..) - Cancún - Praha

- privátní letištní transfer

- 7x ubytování v základním typu pokoje

- program all inclusive

- pojištění CK proti úpadku

 

Nezahrnuje:

- cestovní pojištění

 

Jsme na