Ubytování a strava

jsme schopni zajistit téměř ve všech koutech světa, a to na libovolnou dobu pobytu. Je možné zajistit následující varianty

  • Ubytování v hotelech, resortech, apartmánových rezidencích
  • Pronájmy vil a domů
  • Ubytování v různých destinacích s nejrůznější tematikou pobytu – evropské či světové metropole, hory, moře, eko či agroturistika …
  • Ubytování pro jednotlivce i skupiny
  • Ubytování pro účastníky kongresů, veletrhů a jiných služebních cest, včetně zajištění doprovodných služeb (pronájmy konferenčních místností apod.)

KATEGORIE UBYTOVÁNÍ

je dána oficiálním počtem hvězdiček. Nicméně v některých zemích toto hodnocení nemusí odpovídat evropským standardům. 

KATEGORIE POKOJŮ

ve většině případů je v zájezdu kalkulováno s nejnižší dostupnou kategorií pokoje. V případě zájmu o vyšší kategorii pokoje není problém toto zajistit. Pokoje, ve kterých bude zákazník ubytován, nemusí odpovídat fotografiím prezentovaným na webu hotelu nebo na našem webu.

CENA ZA UBYTOVÁNÍ

v drtivé většině nabízejí ubytovací kapacity minimálně dvoulůžkové pokoje. Pokud není uvedeno jinak, cena ubytování platí při obsazení pokoje dvěma osobami. Výjimkou jsou například některé hotely v Japonsku, které nabízejí i jednolůžkové pokoje. Tomu pak také odpovídá velikost takového pokoje.

STRAVA

  • U zájezdu je vždy uvedeno, jaká strava je zahrnuta v ceně ubytování. Standardně jde o ubytování se snídaní, a to zejména v zemích, kde je široká nabídka stravování v místních restauracích za příjemné ceny (Thajsko, Vietnam, Indonésie, Srí Lanka).
  • U zájezdů do SAE nabízíme základní variantu ubytování se snídaní, opět možno připočítat polopenzi, plnou penzi nebo ve vybraných hotelech all inclusive. Tyto příplatky však bývají v SAE poměrně vysoké.
  • U zájezdů na Maledivy máme v základních cenách zájezdů standardně zahrnutu minimálně polopenzi. Za příplatek je možná plná penze nebo all inclusive. 
  • V USA je ve většině případů ubytování v hotelech v základní verzi nabízeno bez snídaně. Stejně tak to může být i v Japonsku.
  • V Evropských městských destinacích (Londýn, Paříž, Řím…) může být snídaně dle místních zvyklostí pouze kontinentální. To obvykle zahrnuje kávu, čaj, pečivo, máslo a džem.

Vzhledem k rozsahu našich schopností je nemožné vše prezentovat na jedné webové stránce. Proto pokud v naší nabídce nenajdete požadované ubytování, neváhejte se na nás obrátit s poptávkou zde.

Více o podmínkách ubytování (strava, klimatizace a další specifikace) najdete ve Všeobecných podmínkách účasti na zájezdech zde

Jsme na