Pojištění

Pojištění proti úpadku

Cestovní kancelář Zephyr International s.r.o. má v souladu se zákonem č. 159/99 Sb. uzavřenou pojistnou smlouvu o pojištění záruky v důsledku úpadku cestovní kanceláře, a to u pojišťovny Union poisťovňa, a.s.

Garanci pojišťovny si můžete prohlédnout/stáhnout zde 

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění není zahrnuto v ceně našich zájezdů. Pro cesty do zahraničí však důrazně doporučujeme sjednat si fakultativně komplexní cestovní pojištění. V dnešní době je již k dispozici mnoho pojistných produktů, které zahrnují také pojištění proti stornu cesty, popřípadě pojištění samostatné letenky a to až do výše 100% ceny stornopoplatků. Pro lyžařské pobyty je nezbytné připojištění zimních sportů. Mnoho našich zákazníků během svých zahraničních cest také provozuje vysokohorskou turistiku či různé sporty, pojišťovnami označené jako „nebezpečné“. Na úrazy, které se Vám stanou při provozování těchto sportů, popřípadě při běžném lyžování, nebo již zmíněné vysokohorské turistice, se klasické úrazové pojištění ve většině případů nevztahuje, proto je nutné se na tyto aktivity dostatečně připojistit. Věnujte proto cestovnímu pojištění dostatečnou pozornost. Návodem Vám mohou být níže uvedené pojistné produkty.

Pro sjednání cestovního pojištění potřebujeme znát pouze jméno, příjmení a datum narození, dále termín a destinaci, do které cestujete. V případě pojištění proti stornu pak potřebujeme také cenu zájezdu či letenky. 

V současné době nabízíme pojistné produkty následujících pojišťoven

UNION Poisťovňa a.s. - toto pojištění si můžete sjednat i jako samostatnou službu, a to prostřednictvím on-line systému. Pro sjednání pojištění on-line klikněte sem

 

Jsme na