Okruhy

Poznávací okruhy a výlety

Poznávací okruhy jsou vždy na individuální bázi se soukromým řidičem, který je zároveň průvodcem, nebo se soukromým řidičem a soukromým průvodcem.

Termín okruhu

Protože se jedná o okruh na privátní bázi, je možné jej zajistit v libovolném termínu. Touto formou odpadá otázka, zda se okruh naplní a bude se konat. Program je také variabilní a případné drobné odchylky od programu, například v závislosti na počasí, únavě apod., lze řešit přímo s průvodcem během okruhu. Okruh lze také vytvořit na míru dle konkrétní poptávky, námi nabízené programy tedy není nutné brát jako dogma, kterým je nutné se bezpodmínečně řídit. Průvodci hovoří anglicky, v případě nutnosti lze poptat i jiný jazyk.

Poznávací a fakultativní výlety

Fakultativní výlety mohou být jak na privátní, tak na hromadné bázi. Pokud jsou na hromadné bázi (tj. účastní se jich i jiní turisté a jsou realizovány autobusem či mikrobusem), není možné měnit dobu ani program výletu. Pokud jsou na privátní bázi, pak jsou variabilní a jejich průběh, program, organizaci a dobu vyzvednutí lze řešit individuálně.

Pro zpracování nabídky privátního poznávacího okruhu s průvodcem či bez průvodce, nebo pro poznávacího programu pro skupinu nás neváhejte kontaktovat zde

Jsme na